UBYTOVÁNÍ

Hosty ubytováváme po celý rok. V ceně ja zahrnuta snídaně. Doporučujeme ubytování s polopenzí, kterou pro naše hosty rádi zajistíme - na Vrbici není pravidelné stravovací zařízení. Ubytování o víkendu je možné pouze od pátku do neděle, v další dny možno i jednotlivé noci.

Videoprohlídka celého penzionu ZDE

Penzion U TŘÍ RŮŽÍ byl nově otevřen v létě roku 2014. Nachází se na jižní Moravě v obci Vrbice, která je i Vesnicí Jihomoravského kraje roku 2014. Přímo v obci jsou umístěny dvě sklepní lokality s několika stovkami sklepů.

Sklepní ulička POD NOVÝMA  ve sklepní lokalitě STRÁŽ se starým sklepem U TŘÍ RŮŽÍ

Penzion svým umístěním nabízí klidné prožití dovolené s dalekými výhledy do vinic, v příjemném soukromí stylově zařízených pokojů a společných prostor. Wifi připojení je zdarma v celém objektu penzionu. Celková kapacita je 25 lůžek. Parkování je v bezprostřední blízkosti s kapacitou 7 aut. Kola si můžete uschovat ve dvoře na nezastřešeném místě. Zvířata nejsou povolena.

Dvůr a schody na vyhlídku U TŘÍ RŮŽÍ

Ubytování v den příjezdu je možné v čase 16.00 - 18.00 hodin. Prosíme, dodržte tento časový interval! Děkujeme.
Po předchozí dohodě zajistíme našim hostům večeři. Příjezd je po dohodě možný i dříve, na oběd, již ve 13.00 hodin. V den odjezdu je potřeba předat pokoj do 10.00 hodin.

 

Občerstvení nobo i večeře U TŘÍ RŮŽÍ


STRAVOVÁNÍ - na Vrbici není veřejné stravovací zařízení:

Snídaně - podává se v degustačním sklepě nebo na dvoře v čase 8.00 až 9.00 hodin.

Obědy - po dohodě vám rádi oběd zajistíme.

Večeře - studené - selské maso, tlačenka, paštika, šunka, uzené, klobásy, sádlo, škvarková pomazánka, teplé - hovězí guláš, kuřecí nebo vepřové řízky, vepřový plátek na smetanových bramborách, svíčková a další dle dohody.

Možnost vlastního vaření - pokoje v přízemí mají společnou vybavenou kuchyňku, apartmány v podkroví mají každý vlastní vybavený kuchyňský kout. Indukční vařiče spolu s nádobím zapůjčíme na vyžádání zdarma.

Svatební výzdoba U TŘÍ RŮŽÍ

UBYTOVÁNÍ JE VHODNÉ PRO:

Dvojice a menší skupiny zaměřené na odpočinek, degustování vína, cykloturistiku a poznávání památek jižní Moravy - uspořádáme večerní degustace s občerstvením.

Firmy za účelem školení, prezentací a firemních večírků v příjemném a soukromém prostředí - zajistíme servis a občerstvení po celou dobu, včetně degustace vín.

Soukromé akce jako jsou svatby, narozeninové oslavy a párty - zajistíme kompletní catering + navíc možnost využití přilehlé krásné zahrady.

Degustační sklep pro 28 osob U TŘÍ RŮŽÍ 

DALŠÍ PROSTORY K VYUŽITÍ:

Degustační sklep
Kapacita 30 osob. Sklep je otevřený na snídaně v čase 8.00 až 9.00. Dále je otevřen pro objednané večeře v čase 17.00 - 19.00 hodin. Objednané řízené degustace zde probíhají zpravidla od 19.00 hodin dále. Pro večerní posezení u našeho vína, dalších nápojů a jídla, je pro naše hosty volně přístupný zdarma po dohodě. Degustační sklep není součástí ceny při jednotlivě obsazených pokojích. Ceny ochutnávek najdete ZDE.

Školící místnost
Kapacita 30 osob. Místnost s wifi je vybavená velkým displejem s HDMI připojením a notebookem. Připravíme kompletní nápojový a jídelní servis pro využití přes celý den a v noci. Cena pronájmu se servisem je dohodou.

Originální starý pískovcový sklep
Kapacita 23 a více osob. Sklep je 250 let starý, je citlivě zrekonstruovaný. Ochutnávka vzorků probíhá zpravidla pouze za svitu svíček. Nachází se v unikátní sklepní lokalitě Stráž spolu s dalšími 300 sklepy. V tomto sklepě můžete být po celý večer po dohodě i sami bez obsluhy. Občerstvení pro vás zajistíme.
Ceny a typy ochutnávek najdete ZDE.

Zastřešený uzavřený dvůr
Kapacita 25 a více osob. Pro venkovní posezení u vína. Pro zaparkování Vašich kol. Volně přístupný po celou dobu ubytování po vzájemné dohodě.

Louka pro uzavřenou společnost do 50ti osob U TŘÍ RŮŽÍ

Menší louka
Kapacita 50 osob. Menší louka bezprostředně navazující na objekt ubytování. Nádherné výhledy na vinohrady a Moravsko-Slovenské pomezí. Určeno pro uzavřené venkovní akce po celý rok. Cena pronájmu se servisem je dohodou.

Informace o cenách naleznete ZDE.

Ubytovací podmínky naleznete ZDE.

Kontakt

Penzion U TŘÍ RŮŽÍ
Vrbice 456 (bylo 67)
691 09 Vrbice
www.u3ruzi.cz

 

Mobil: +420 727 954 363

(pondělí - pátek, 9.00 - 17.00)

 

Rezervace ubytování: info@u3ruzi.cz

 

 

 

 

 

 

Zásady ochrany soukromí 

 

Kde nás najdete